Пластмасові горщики для квітів від виробника – від виробника Універсал ЛТД з широким вибором за обсягом, формою та розміром горщика.

У нас представлені наступні типи квіткових горщиків:

Пластикові горщики для квітів – найбільш затребувані і популярні горщики для квітів, які підходять для вирощування більшості видів квітів і рослин як в домашніх умовах, так і на вулиці.
Пластикові горщики для орхідеї – вкрай популярні тип горщиків для орхідей, представлений як в кольорі терракот, так і в прозорому кольорі. Зазвичай представлені у вигляді горщиків або кашпо.
Горщики для рассади- категорія з технічними горщиками використовуваних для вирощування розсади.
Горщик для кактусів – спеціальна серія горщиків, призначена спеціально для вирощування кактусів в домашніх умовах
Підвісні кашпо – серія пластикових кашпо, які відмінно підійдуть для кучерявих, ампельних рослин, відмінно впишеться в будь-який інтер’єр, зважаючи на свою універсальність.
Балконний ящик для квітів – квіткові горщики, які можна використовувати для вирощування більшості рослин і завдяки своїй формі, можна використовувати його як підлоговий горщик так і підвісний, однак потрібно підібрати кріплення для нього.
Опори для квітів – Виконано з високоякісного пластику і служать опорою для кучерявих і важких рослин
Земля для квітів – Так само для Вашої зручності у нас Ви можете придбати грунт для рослин, який ідеально підійде для вирощування квітів і рослин.