Господарські товари для будинку – незамінні атрибути, що створюють затишок і комфорт у вашій оселі. В сучасний час важко уявити собі нормальну без елементарних побутових предметів, для прибирання, підтримання чистоти, збереження продуктів та інше. Універсал ЛТД пропонуємо Вам широкий вибір по різним категоріям госптоварів: відра, мильниця для мила, плечики-вішалки, совки для сміття.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати господарські товари за оптовими цінами. Ми пропонуємо вигідні умови на покупку госптоварів, кращі ціни на товари і постійна наявність на наших складах, завдяки тому, що ми є виробником.

Для того, щоб купити госптовари оптом – Ви можете залишити заявку на нашому сайті і з Вами зв’яжеться наш менеджер в найкоротші терміни. Так само ви можете залишити свої контакти в будь-який контактної формі на нашому сайті.

Так само Ви можете приїхати в наш офіс і відразу отримати замовлений товар. Наш офіс знаходиться в м.Харків. Детальну інформацію Ви можете знайти на сторінці контакти.